Pociągi pasażerskie przewoźnika České Dráhy

 

ważny od 15.12.2019

do 12.12.2020


20601 20605 20607 20609 20611
(1) (2)     (3)
Třemešná ve Slezsku 4:50 7:30 11:30 15:25 19:30
Liptaň 4:59 7:39 11:39 15:34 19:39
Dívčí Hrad 5:06 7:46 11:46 15:41 19:46
Horní Povelice 5:09 7:49 11:49 15:44 19:49
Amalín 5:13 7:53 11:53 15:48 19:53
Slezské Rudoltice 5:16 7:56 11:56 15:51 19:56
Koberno 5:22 8:02 12:02 15:57 20:02
Bohušov 5:27 8:07 12:07 16:02 20:07
Osoblaha 5:34 8:14 12:14 16:09 20:14
20600 20602 20606 20608 20610
(1) (2)     (3)
Osoblaha 3:50 5:50 9:50 13:50 17:50
Bohušov 3:57 5:57 9:57 13:57 18:57
Koberno 4:02 6:02 10:02 14:02 18:02
Slezské Rudoltice 4:08 6:08 10:08 14:08 18:08
Amalín 4:11 6:11 10:11 14:11 18:11
Horní Povelice 4:15 6:15 10:15 14:15 18:15
Dívčí Hrad 4:18 6:18 10:18 14:18 18:18
Liptaň 4:28 6:28 10:28 14:28 18:28
Třemešná ve Slezsku 4:37 6:37 10:37 14:37 18:37
(1) kursuje w dni robocze
  nie kursuje 23.12. – 03.01. i 01.07. – 31.08.
(2) kursuje w Po – So
  nie kursuje 25.12., 01.01, 11. – 13.04., 02.05., 09.05., 06.07., 28.09.
(3) nie kursuje 24.12. i 31.12.

Ceny biletów w przewozach pasażerskich ČD dostępne tutaj.