Jízdní řád – Osobní vlaky Českých drah

 

platí od 11.12.2016

do 9.12.2017


  20601 20603 20605 20607 20609 20611
omezení jízdy (1) (1) (2)     (4)
Třemešná ve Slezsku 4:50 6:50 7:30 11:30 15:25 19:30
Liptaň 4:59 6:59 7:39 11:39 15:34 19:39
Dívčí Hrad 5:06 7:06 7:46 11:46 15:41 19:46
Horní Povelice 5:09 7:09 7:49 11:49 15:44 19:49
Amalín 5:13 7:13 7:53 11:53 15:48 19:53
Slezské Rudoltice 5:16 7:16 7:56 11:56 15:51 19:56
Koberno 5:22 7:22 8:02 12:02 15:57 20:02
Bohušov 5:27 7:27 8:07 12:07 16:02 20:07
Osoblaha 5:34 7:34 8:14 12:14 16:09 20:14
  20600 20602 20606 20608 20610
omezení jízdy (1) (3)     (4)
Osoblaha 3:50 5:50 9:50 13:50 17:50
Bohušov 3:57 5:57 9:57 13:57 18:57
Koberno 4:02 6:02 10:02 14:02 18:02
Slezské Rudoltice 4:08 6:08 10:08 14:08 18:08
Amalín 4:11 6:11 10:11 14:11 18:11
Horní Povelice 4:15 6:15 10:15 14:15 18:15
Dívčí Hrad 4:18 6:18 10:18 14:18 18:18
Liptaň 4:28 6:28 10:28 14:28 18:28
Třemešná ve Slezsku 4:37 6:37 10:37 14:37 18:37
omezení jízdy
(1) jede v pracovní dny
  nejede 23.12. – 30.12. a 3.7. – 1.9.
   
(2) jede v sobotu do 1.7. a od 9.9. a 23.12., 27. – 30.12., 14.4., 5.7., 28.9., 17.11.
  nejede 15.4. a 18.11.
  jede v pracovní dny a soboty od 3.7. do 2.9.
   
(3) jede v pracovní dny, soboty a 14.4., 5.7., 28.9., 17.11.
  nejede 15.4. a 18.11.
   
(4) nejede 24.12. a 31.12.

V osobních vlacích Českých drah platí odlišný tarif, který je k nahlédnutí
na internetových stránkách dopravce.