Možnost ubytování v Petrovicích

 

Penzion Karlův Dvůr

Rekreační objekt v Petrovicích ve Slezsku, postavený v překrásném okolí hor Jeseníky s 9 pokoji a s přistýlkou, WC, sprchou, pro max.35 osob, zařízenou kuchyní, jídelnou, krbovou místností. Tenisové, basketbalové hřiště, venkovní bazén, terasu, parkoviště, griloviště

Tam, kde lišky dávají dobrou noc, my nabízíme ideální místo pro letní turistiku, cykloturistiku a hlavně služby, pohostinnost a zábavu na Ranchi Karlův Dvůr.

Součástí penzionu je také venkovní bazén, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště, půjčovna horských kol.

Karel Kostka
Petrovice 196
793 84  Janov
(+420) 602 489 012
info@bikeparadise.eu
WEB
MAPA


Penzion Edelštejn

Penzion rodinného typu v klidném prostředí nabízí relaxační dovolenou spojenou s cyklovýlety, turistikou, houbařením. V zimě je k dispozici lyžařský vlek i běžkařské trasy. Vhodné i pro firemní akce, rodinné oslavy, romantické Vánoce a oslavy konce roku. Společenská místnost (s TV, DVD…), terasa, plně vybavená kuchyně. WIFI připojení zdarma. Individuální přístup k hostům je samozřejmostí. Lze dohodnout podávání snídaní. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Petrovice 179, 793 84
(+420) 737 350 453
lozert@seznam.cz
WEB
MAPA


Penzion Hájenka

Penzion Hájenka se nachází v klidné vesničce Petrovice (okres Bruntál).  Malebná krajina je obklopena lesy a nabízí skvělé podmínky v letní sezoně pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření a v zimní sezoně pro sjezdové a běžecké lyžování. K penzionu patří velká zahrada s pískovištěm, houpačkou, dětskou prolézačkou a posezením u ohniště.

Penzion má kapacitu 21 lůžek rozvržených do 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a TV.

Našim hostům je k dispozici  nekuřácká jídelna a zároveň společenská místnost. Stravování je formou snídaně, polopenze a plné penze.

Petrovice 65
793 84  Janov
(+420) 732 644 201
WEB
MAPA