Ubytování v Městě Albrechticích

 

Penzion Marie

Penzion umístěný ve východní části Města Albrechtice láká k ubytování.

Penzion nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení, lednice a televize. Dále je k dispozici dvoupokojový rodinný apartmán (pro 4 osoby s možností přistýlky). V přízemí se nachází společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem a barem. V případě zájmu penzion zajistí celodenní stravování. Velmi oblíbené jsou snídaně paní domácí. Samozřejmostí je připojení k internetu pomocí wi-fi v celém penzionu.

Penzion je situován na břehu řeky Opavice. Pro návštěvníky je na pozemku k dispozici velký bazén a dětské hřiště. Parkoviště se nachází přímo v areálu za branou a je celou noc osvětleno.

Jistě Vás také zajímá, kolik bude ubytování stát. Základní cena činí 400 Kč za osobu a noc. Při delším pobytu se cena podstatně snižuje.

Penzion Marie
Dělnická 1
793 95 Město Albrechtice
+420 602 527 507
info@penzion-marie-albrechtice.cz
WEB
MAPA


Apartmány Relax****

Relax vám nabízí ubytování ve čtyřech apartmánech s kapacitou 16 stálých lůžek a možností 2 přistýlek v každém apartmánu (celková kapacita tedy 24 lůžek), s možností využití sauny, bazénu s vířivkou a tenisových kurtů a možností dokoupení snídaní. Apartmány se nachází v centru města. V zimním období máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit, hlavně běžkařských. V letním pak zejména turistika a cykloturistika.
Nedaleko se nachází lyžařské středisko Zlaté Hory, Karlov a nejvyšší hora Jeseníků Praděd. Možnost připojení na internet (Wifi, síťový kabel).

Apartmány Relax****
Náměstí ČSA 29/8
793 95 Město Albrechtice
+420 608 449 991
info@ubytovani-relax.cz
WEB
MAPA

Contact Form Powered By : XYZScripts.com