Jízdní řád – Parní vlaky Slezských zemských drah

 

Sezóna 2014


TAM ZPĚT
Os 20651 SZD příjezd odjezd Os 20650 SZD příjezd odjezd
Třemešná ve Slezsku 10:50 Osoblaha 14:55
Liptaň 11:04 11:06 Bohušov 15:05 15:07
Dívčí Hrad 11:15 11:16 Koberno 15:14 15:15
Horní Povelice 11:19 11:20 Slezské Rudoltice 15:26 15:58
Amalín 11:25 11:26 Amalín 16:03 16:04
Slezské Rudoltice 11:31 11:34 Horní Povelice 16:09 16:10
Koberno 11:42 11:43 Dívčí Hrad 16:13 16:14
Bohušov 11:50 11:52 Liptaň 16:25 16:27
Osoblaha 12:02 Třemešná ve Slezsku 16:42

 

Kdy se s námi můžete svézt

Parní a motorové vlaky Slezských zemských drah jsou v provozu pouze v barevně
označených dnech.

KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN
Po 5 12 19 26 2 9 16 23 30 7 14 21 28 4 11 18 25
Út 6 13 20 27 3 10 17 24 1 8 15 22 29 5 12 19 26
St 7 14 21 28 4 11 18 25 2 9 16 23 30 6 13 20 27
Čt 1 8 15 22 29 5 12 19 26 3 10 17 24 31 7 14 21 28
2 9 16 23 30 6 13 20 27 4 11 18 25 1 8 15 22 29
So 3 10 17 24 31 7 14 21 28 5 12 19 26 2 9 16 23 30
Ne 4 11 18 25 1 8 15 22 29 6 13 20 27 3 10 17 24 31
ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
Po 1 8 15 22 29 6 13 20 27 3 10 17 24 1 8 15 22 29
Út 2 9 16 23 30 7 14 21 28 4 11 18 25 2 9 16 23 30
St 3 10 17 24 1 8 15 22 29 5 12 19 26 3 10 17 24 31
Čt 4 11 18 25 2 9 16 23 30 6 13 20 27 4 11 18 25
5 12 19 26 3 10 17 24 31 7 14 21 28 5 12 19 26
So 6 13 20 27 4 11 18 25 1 8 15 22 29 6 13 20 27
Ne 7 14 21 28 5 12 19 26 2 9 16 23 30 7 14 21 28
parní vlak s lokomotivou U57.001 (ŠKODA 1932)
motorový vlak s lokomotivou TU38.001, speciální jízdní řád zde
Jízdy parních vlaků s rozšířeným programem:
8.5. Slavnostní zahájení turistické sezóny na Osoblažsku, více informací zde
31.5. Vlakem na zahájení zámecké sezóny ve Slezských Rudolticích, více informací zde
28.6. FAJNÉ LÉTO na Osoblažce
26.7. Vlakem na Osoblažské hudební léto
6.9. Vlakem na Gastrofestival v Osoblaze
8.11. Martinské hody v Bohušově
Speciální akce s dvěma parními vlaky v jeden den:
21.6. Den dráhy – 10 let provozu vlaků SZD
(Speciální parní vlak s lokomotivou „Rešica“)
12.7. Speciální parní vlak s lokomotivou „Rešica“
16.8. Vlakem na dožínky do Slezských Rudoltic
(Speciální parní vlak s lokomotivou „Rešica“)
23.8. Strašidelným vlakem do strašidelného zámku ve Slezských Rudolticích
(Druhý, podvečerní parní vlak s lokomotivou U57.001)

 

V těchto vlacích platí tarif Slezských zemských drah, jehož úplné znění naleznete
v sekci Ceník.

Mimo výše uvedené dny si lze celoročně objednat jízdu zvláštního (parního nebo motorového) vlaku dle vlastních požadavků. Více informací Vám bude poskytnuto na kontaktím e-mailu szd@osoblazsko.com.


Víte, že…?

  • v Osoblaze se můžete ihned po výstupu z parního vlaku naobědvat? Obecně prospěšná společnost Osoblažský cech pro Vás připravila nabídku grilovaných specialit a čepovaného piva. Během Vašeho oběda se navíc mohou děti „vyblbnout“ na trampolíně nebo houpačkách a potom můžete vyrazit na prohlídku městečka a hlavně významného Židovského hřbitova, který také stojí za návštěvu!
Contact Form Powered By : XYZScripts.com