Koupání na Osoblažsku

 

Není nic krásnějšího, než se slunit v blízkosti vody a kochat se krásnou přírodou ve vodním odrazu…nebo jen tak lebedit na koupališti a „chytat bronz“. To vše je možné v tomto zajímavém kraji.


Přírodní koupání

Rybniční soustava v Bohušově

Bohušovský, Dubský a rybník Pod hradem Vám nabízejí možnost přírodního koupání v nedotčené přírodě Osoblažska. Ve vodě rybníku Pod hradem se Vám navíc bude zrcadlit zřícenina nedalekého hradu Fulštejn nebo parní vláček na úzkokolejce, která vede v přímé blízkosti, je zde navíc i možnost rybolovu. A komu se tu zalíbí, může přenocovat v blízkém rekreačním areálu.

Řeka Osoblaha

Čistá a průzračná řeka Osoblaha Vám nabízí možnost koupání podél celého jejího toku. Stačí jen svléct šatstvo…


Koupaliště

Koupaliště Osoblaha

Koupaliště je až do odvolání uzavřeno!

Městské koupaliště s přilehlým kempem Vám navodí atmosféru 30. let a rozmarného léta. Plavecký bazén s rozměry 50×25 m uspokojí i lepší plavce, pro ty méně zdatné tu je dětský bazének. Nesmí chybět bohaté herní prvky a bufet. Krom koupání můžete využít i služby volejbalu, tenisu a dalších aktivit.

Koupaliště Osoblaha
park Osoblaha
793 99 Osoblaha
Provozní doba: za příznivého počasí od června do srpna denně 11 – 19 hod.
(+420) 603 794 284
WEB
MAPA

Koupaliště Město Albrechtice

Toto koupaliště splňuje koncept krásného, udržovaného maloměstského koupaliště se vším, co k němu patří. Dva venkovní bazény o rozměrech 33×18 a 10×5 m. Voda vyhřívaná slunečními konektory. Břehy bazénu jsou dlážděny, okolí je travnaté. Večerní koupání (pouze pro dospělé). V areálu je hřiště, skluzavka, dětský koutek s brouzdalištěm. Bufet, restaurace, prodejna potravin.

Koupaliště Město Albrechtice
Nábřežní 35
793 95 Město Albrechtice
Provozní doba: za příznivého počasí od června do srpna denně
(+420) 777 601 901
WEB
MAPA