Wellness na Osoblažsku

 

Osoblažsko se dnes postupně mění ze zapomenutého koutu na okraji Moravskoslezského kraje v půvabnou venkovskou destinaci pro ty, kdo chtějí zažít odpočinek, volnost a pohodu v krásné přírodě. A to všechno Vám dnes nabídnou malebné penziónky a minilázničky v krajině zámků, kostelů a úzkokolejky.


Minilázně u Kaldů – Osoblaha

Najdete zde apartmán se samostatným vstupem a provozovnou malých lázní. U nás nebudete rušeni jinými hosty. Můžete se jen ubytovat nebo si vybrat z široké palety lázeňských procedur, které prospějí Vaší duši i tělu. Rádi Vám také poradíme s Vašimi zdravotními problémy, doporučíme vhodné přírodní produkty a bylinné směsi. Sportovně založení návštěvníci mohou využít nabídky aktivit, které jsou dále prezentovány. Pro hosty trávící u nás dovolenou máme připraveno gastronomické překvapení z rodinné receptury. Pokud Vás naše nabídka osloví, rádi Vás v Osoblaze přivítáme přípitkem pravou moravskou slivovicí.

Pobytové balíčky:

Nabízené procedury:

Slunečná 154
793 99 Osoblaha
(+420) 602 528 629
vaclav.kalda@seznam.cz
WEB
MAPA

Více informací o Osoblaze naleznete zde.


Penzion a restaurace Dobré Bidlo – Slezské Rudoltice

Penzion s restaurací disponuje 10 lůžky ve dvou třílůžkových pokojích a v jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem a sociálním zařízením zvlášť, dále je na pokojích televize a wifi připojení zdarma. Apartmán má navíc obývací část s kuchyňským koutem. V koupelně je ke kromě sprchového koutu i vana.

Penzion má vlastní restauraci, fitness a finskou saunu, parkování je možné před penzionem.

Slezské Rudoltice 39
793 97 Slezské Rudoltice
(+420) 603 599 030
info@dobrebidlo.cz
WEB
MAPA
FACEBOOK

Více informací o Slezských Rudolticích naleznete zde.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com