Bře 042014
 

Ve dnech 7. – 9. března 2014 (pátek – neděle) se bude konat v pavilonu Ostravských výstav na Černé louce již tradiční, největší a nejvýznamnější veletrh cestovního ruchu v rámci Moravskoslezského kraje – Dovolená a Region, Lázeňství 2014.

Díky spolupráci s Moravskoslezským krajem a městem Krnov se po letech vrací na veletrh i Osoblažská úzkokolejka! V rámci stánku Moravskoslezského kraje se budete moci od elegantního výpravčího, člena Klubu přátel osoblažské úzkokolejky se stylovou „plácačkou“ dozvědět, co se chystá na úzkokolejce a na Osoblažsku vůbec a navíc…

…budete moci vyhrát Dárkový poukaz pro dvě osoby na jízdu parním vláčkem po Osoblažské úzkokolejce! A co váš ještě čeká na veletrhu?

Více než 120 vystavovatelů Vám nabídne jedinečný přehled o zajímavostech a novinkách z oblasti cestovního ruchu a turistiky. Představí Vám služby a informace nabízených cestovních kanceláří, hotelů, cykloturistiky, turistiky, krajů, měst a obcí, ale i zábavních parků, atrakcí, lázní a wellness center. Pro představu se podívejte na video…

Připomeňme jen, že Osoblažská úzkokolejka se veletrhu účastnila již v letech 2005 a 2009, kdy před vchodem do výstavního pavilonu „bafala“ lokomotiva Rešica, která se shodou okolností tento rok, pokud se podaří oprava, vrátí na úzkokolejku! Připomeňme si tak několika fotografiemi, jak to vypadalo na veletrhu v roce 2009.

topič Dada